S produktom Savic Bag it Up Litter Tray Bags je čistenie mačacej toalety tak ľahké, ako ešte nikdy: položte jeden sáčok do toalety a pretiahnite kraj fólie cez okraje toalety. Pokiaľ je nutné, tak okraje upevnite. Potom môžete nasypať stelivo. Keď budete chcieť toaletu vyčistiť, vytiahnete vrecko, pevne uzavrite a vyhodíte do kontajnere. Tak ostane mačacia toaleta až do najbližšieho čistenia svieža! Vďaka ochrannej, pevnej fólii už nemôžu pristáť čiastočky moču na vnútorných stenách toalety, čím zabránite nepríjemným zápachom. Tým predlžujete životnosť mačacej toalety. So Savic Bag it Up Litter Tray Bags je čistenie záchodku až detsky jednoduché!

Savic Bag it Up Litter Tray Bags – prehľad: Praktické, fóliové vrecká pre všetky otvorené i zatvorené toalety Hygienické: zabraňujú usadzovaniu moču na stenách toalety a chráni tak pred nepríjemným zápachom Predlžuje životnosť toalety, pretože vnútorné steny sú chránené pred agresívnym močom Ľahké a rýchle čistenie toalety Univerzálne využitie pre všetky druhy toaliet: možno použiť až do maximálneho uvedeného rozmeru Pevné Čistota a sviežosť Materiál: polyetylén (PE) Farba: mliečna transparentná Prehľad rozmerov Savic Bag it Up Litter Tray Bags: Veľkosť vhodné pre toaletu do vhodné pre SAVIC toaletu Obsah balenia Medium D 42 x Š 32 cm Iriz-42 cm 12 kusov Large D 50 x Š 36 cm Iriz-50 cm Gizmo-52 cm Oscar 12 kusov Maxi D 55 x Š 43 cm Nestor Nestor Impression “Love” Nestor Corner Aseo s vysokým okrajom 12 kusov Jumbo D 67 x Š 48 cm Nestor XXL Aseo XXL so zvýšeným okrajom 6 kusov Hop In D 58,5 x Š 39 cm x V 39,5 cm Hop In 6 kusovPevné sáčky vhodné pre mačaciu toaletu, zabraňujú usadeniu nasiaklej podstielky, bojujú proti nepríjemným zápachom, ľahké, hygienické a rýchle čistenie, predlžuje výdrž umelohmotnej mačacej toalety

Savic Bag it Up Litter Tray Bags, Medium, 3 x 12 ks

Savic Bag it Up Litter Tray Bags
Medium
3 x 12 ks

Savic toaleta pre mačky Nestor Jumbo s rozmermi XXL poskytne veľa miesta aj mačkám veľkých plemien. Pre rýchle a jednoduché čistenie toalety je možné vyklopiť kryt s priehľadnými dvierkami. Tak dosiahnete pohodlný prístup do zadného priestoru toalety. Vďaka premysleným detailom sú toalety pre mačky Nestor Jumbo maximálne hygienické a pre Vášho miláčika maximálne pohodlné. Prednú časť vrátane vyklápacích dvierok je možné odklopiť, a tak si uľahčiť čistenie toalety.

Navyše je možné kryt toalety, ktorá je k vaničke pripevnená pomocou štyroch úchytov, kompletne sňať a potom rýchlo a jednoducho vymeniť stelivo. Vďaka vymeniteľnému uhlíkovému filtru, ktorý je integrovaný v kryte, sa nedostanú von nepríjemné pachy. Filter pravidelne vymieňajte, aby bola kvalitná ochrana pred nepríjemnými pachmi neustále zaistená. Savic toaleta pre mačky Nestor Jumbo v prehľade: vhodná pre veľké plemená mačiek s veľkými dvierkami priestorná odklápacia predná časť snímateľný kryt integrovaný úchyt v kryte 1 filter z aktívneho uhlia súčasťou dodávky Made in Belgium Rozmery: celkom: cca D 66,5 x Š 48,5 x V 46,5 cm vchod s lietacími dvierkami: cca Š 25 cm x V 26,5 cm výška vaničky: vpredu cca 14 cm, vzadu cca 27 cm výška vstupu: cca 16 cm Poznámka: Toaleta pre mačky Nestor Jumbo je veľmi vhodná na privykanie bojazlivých mačiek a mačiatok na toaletu s krytom.

Spočiatku nechajte kryt vyklopený, aby si mačka na toaletu pomaly zvykala. Filter s aktívnym uhlím v toalete v pravidelných intervaloch vymieňajte, aby ste zabránili nepríjemnému zápachu. Poznámka: Ak sa pri nasadzovaní priehľadnej klapky vyskytnú problémy, pozrite si tento návod. Savic Bag It Up Litter Bagy sú ideálnym doplnkom mačacích toaliet. Odľahčené, priehľadné fóliové vložky do mačacej toalety zabraňujú usadzovaniu moči a hrudiek podstielky na dne rôznych toaliet. Predlžuje sa tým životnosť toalety, sáčky zároveň zabraňujú zápachu a uľahčujú upratovanie.

Viac informácií o Savic Bag It Up Litter Tray Bags nájdete tu: Savic Bag It Up Litter Tray BagsPre veľké plemená mačiek: Krytá toaleta s odklápacou prednou časťou pre jednoduché a rýchle čistenie, vrátane filtra z aktívneho uhlia. Rozmery: D 66,5 x Š 48,5 x V 46,5 cm.

Savic toaleta pre mačky Nestor Jumbo, Bag it Up Litter Tray Bags, Jumbo, 6 ks

Savic toaleta pre mačky Nestor Jumbo
Bag it Up Litter Tray Bags, Jumbo, 6 ks