Obľúbená silikátová podstielka Tigerino Crystals je bezprašná, mimoriadne savá a úsporná. Podstielka dokáže absorbovať takmer rovnaké množstvo tekutiny, ako je jej hmotnosť. Moč, zápach a baktérie sú absorbované v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka nespočetným mikropórom Tigerino Crystals okamžite absorbuje vlhkosť, udržiava podstielku suchú a zabraňuje množeniu baktérií. Výhody podstielky Tigerino Crystals v prehľade: Bezprašná silikátová podstielka pre mačky Mimoriadne savá, ľahká a úsporná Zabraňuje zápachu skôr, ako vznikne Zabraňuje rastu baktérií Jednoduché použitie

Naša najobľúbenejšia značka podstielky pre mačky K dispozícii v týchto variantoch: Crystals Classic Sensitive – bez vône Crystals s levanduľovou vôňou Crystals s vôňou Aloe Vera Crystals s kvetinovou vôňou Crystals farebná podstielka Sensitive – bez vône Crystals silikátová podstielka s vôňou detského púdru Crystals hrudkujúca podstielka Sensitive – bez vône Crystals XL-Grain Sensitive – bez vôneSilikátová podstielka pre mačky Tigerino je bezprašná, mimoriadne savá a úsporná, zastavuje zápach skôr, ako vznikne, zabraňuje množeniu baktérií a zlepšuje hygienu v mačacej toalete.

Tigerino Crystals podstielka 5 l, 6 x 5 l

Tigerino Crystals podstielka 5 l
6 x 5 l

Obľúbená silikátová podstielka Tigerino Crystals je bezprašná, mimoriadne savá a úsporná. Podstielka dokáže absorbovať takmer rovnaké množstvo tekutiny, ako je jej hmotnosť. Moč, zápach a baktérie sú absorbované v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka nespočetným mikropórom Tigerino Crystals okamžite absorbuje vlhkosť, udržiava podstielku suchú a zabraňuje množeniu baktérií. S jemnou kvetinovou vôňou. Výhody podstielky Tigerino Crystals s kvetinovou vôňou v prehľade:

Bezprašná silikátová podstielka pre mačky Mimoriadne savá, ľahká a úsporná Zabraňuje zápachu skôr, ako vznikne Zabraňuje rastu baktérií Jednoduché použitie S jemnou kvetinovou vôňou Naša najobľúbenejšia značka podstielky pre mačkySilikátová podstielka pre mačky je bezprašná, mimoriadne savá a úsporná. Zastavuje zápach skôr, ako vznikne, zabraňuje množeniu baktérií a zlepšuje hygienu v mačacej toalete. S jemnou kvetinovou vôňou.

Tigerino Crystals podstielka s kvetinovou vôňou, 6 x 5 l

Tigerino Crystals podstielka s kvetinovou vôňou
6 x 5 l

Obľúbená silikátová podstielka Tigerino Crystals je bezprašná, mimoriadne savá a úsporná. Podstielka dokáže absorbovať takmer rovnaké množstvo tekutiny, ako je jej hmotnosť. Moč, zápach a baktérie sú absorbované v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka nespočetným mikropórom Tigerino Crystals okamžite absorbuje vlhkosť, udržiava podstielku suchú a zabraňuje množeniu baktérií. S jemnou vôňou aloe vera. Výhody podstielky Tigerino Crystals s vôňou aloe vera v prehľade:

Bezprašná silikátová podstielka pre mačky Mimoriadne savá, ľahká a úsporná Zabraňuje zápachu skôr, ako vznikne Zabraňuje rastu baktérií S vôňou aloe vera Jednoduché použitie Naša najobľúbenejšia značka podstielky pre mačkySilikátová podstielka pre mačky Tigerino je bezprašná, mimoriadne savá a úsporná, zastavuje zápach skôr, ako vznikne, zabraňuje množeniu baktérií a zlepšuje hygienu v mačacej toalete. S vôňou aloe vera.

Tigerino Crystals podstielka s vôňou aloe vera, 5 l

Tigerino Crystals podstielka s vôňou aloe vera
5 l