Podstielka Golden Grey z jemného bentonitu je u majiteľov mačiek veľmi obľúbená. Všetky prednosti podstielky Golden Grey Odour v prehľade: bentonit (zrná: vel.12) NEMÁ vôňu detského púdru s biologickým pohlcovačom pachov hrudkujúca 350% savosť minimálne prašná Íl, z ktorého je táto podstielka vyrábaná, je čisto prírodný produkt, a preto úplne neškodný pre mačky. Okamžité pohlcovanie pachov na viac dní je dôležitou vlastnosťou hrudkujúcej podstielky Golden Grey Odour. Podstielka zabraňuje tvoreniu baktérií a zárodkov, ktoré sa môžu tvoriť v moči a truse. I keby mali produkty vylučovania zostať v mačacej toalete o týždeň dlhšie, bude Vaša mačka toaletu i ďalej používať. Golden Odour je 100% pachovo neutrálny, neobsahuje žiadne parfumy. Podstielka je obohatená o biologické pohlcovače pachu, ktoré okamžite neutralizujú nepríjemný zápach. Takmer bezprašná podstielka sa skladá zo super hrudkujúceho granulátu, ktorý sa nelepí na labky, tým je zaistená čistota Vášho domova. A pretože stačí vždy odstrániť iba hrudky a nemusíte vymieňať celú podstielku, je Golden Grey úspornejší než bežné produkty.Golden Grey Odour je hrudkujúca, veľmi jemná bentonitová neparfumovaná podstielka s biologickým pohlcovačom pachov a vysokou savosťou.

Podstielka Golden Grey Odour, 14 kg

Podstielka Golden Grey Odour
14 kg

Podstielka Golden Grey z jemného bentonitu je u chovateľov mačiek veľmi obľúbená. Všetky výhody podstielky Golden Grey v prehľade: bentonit (zrná: vel.12) s vôňou detského púdru hrudkujúce stelivo 350% savosť bezprašná Íl, ktorý je pre výrobu podstielky Golden Grey používaný, je čisto prírodný produkt, a preto taktiež úplne bezpečný pre Vašu mačku. Vďaka veľkej schopnosti absorpcie (cca. 350% savosť) odstráni Extreme Classic nepríjemné zápachy a pritom prevonia svoje okolie ľahkou vôňou detského púdru. Podstielka je vyrobená z neprašného granulátu, ktorý nezostáva na labkách Vašej mačky. A pretože je s Golden Grey potreba odstraňovať iba hrudky s močom a nie celú podstielku mačacej toalety, je toto hrudkujúce stelivo úspornejšie a jeho použitie jednoduchšie než u bežného ílu. 14 kg Golden Grey zodpovedá zhruba 42,2 kg bežnej podstielky.Golden Grey je veľmi jemné, hrudkujúce bentonitové stelivo z Kanady. S vôňou detského púdru a vysokou savosťou.

Podstielka Golden Grey, 14 kg

Podstielka Golden Grey
14 kg

Podstielka Golden White je čisto prírodný produkt a je vyrobený z bieleho ílu. Všetky výhody podstielky v prehľade: bentonit s modrými hygienickými zrnkami pre väčšiu väzbu zápachu príjemná vôňa levandule jemné hrudkujúce stelivo 320 % absorpčná schopnosť úsporné v spotrebe, až 8 týždňov použitia bez nutnosti kompletnej výmeny Íl, ktorý je použitý pre výrobu podstielky Golden White Master, je čisto prírodný produkt, a tým je pre mačky absolútne neškodný. Jemné zrná sú pre mačacie labky príjemné. Vďaka veľkej schopnosti absorpcie – cca 320% a prídavku modrých hygienických zrniečok sa neuvoľňujú nepríjemné zápachy. Akonáhle príde podstielka do styku s kvapalinou, uvoľní sa navyše decentná vôňa levandule. Golden White je mimoriadne úsporné stelivo a je možné ho používať až 8 týždňov bez toho, aby bolo nutné vymieňať celý obsah toalety. Pri každodennom čistení sa odstránia hrudky, ktoré sa zlikvidujú spolu s domácim odpadom. 14 kg podstielky Golden White zodpovedá cca 42 kg bežných stelív.Golden White je jemné hrudkujúce bentonitové stelivo, viaže zápach, s modrými hygienickými zrniečkami, úsporná spotreba, s decentnou vôňou levandule.

Podstielka Golden White, 14 kg

Podstielka Golden White
14 kg

Dámske lodičky: Perfektné letné kožené lodičky Bernardo Leslie