Podstielka Biokat´s Natural Care je ideálna pre všetkých tigríkov a ich majiteľov, ktorí kladú veľký dôraz na hygienu a čistotu, ako aj na prirodzený pocit v toalete. Skladá sa z čisto biologicky odbúrateľných rastlinných vlákien, ktoré sú kompostovateľné a prirodzene a dlhodobo viažu nepríjemné pachy. Váš štvornohý priateľ sa tak bude pri chodení na toaletu cítiť úplne pohodlne. Podstielka Biokat’s Natural Care je obzvlášť absorpčná. Jemný granulát absorbuje až 700 % svojej hmotnosti z tekutín a tvorí pevné hrudky, ktoré je možné ľahko odstrániť. To zaručuje dlhotrvajúcu sviežosť a čistotu.

Prírodné rastlinné vlákna navyše poskytujú mäkký povrch, ktorý je príjemný aj pre citlivé mačky. Podstielka Biokat’s Natural Care – stručný prehľad: Podstielka vyrobená z čisto prírodných surovín Šetrná k životnému prostrediu: vyrobená z biologicky odbúrateľných a kompostovateľných rastlinných vlákien Udržateľnosť: kvôli podstielke sa nerúbu žiadne stromy, vyrába sa iba z druhotných drevených surovín z drevárskeho priemyslu s certifikáciou PEFC Vysoká absorpčná schopnosť: absorbuje až 700 % vlastnej hmotnosti z kvapaliny Viaže nepríjemné pachy: pre dlhotrvajúcu sviežosť Pre ľahké čistenie: tvorí hrudky, ktoré možno ľahko vybrať Mäkká a prakticky bezprašná: vhodné aj pre citlivé mačky Upozornenie: Jednotlivé hrudky možno tiež ľahko a hygienicky zlikvidovať v toalete. Hrudky do toalety vkladajte jednotlivo, nechajte ich krátko rozpustiť a potom ich intenzívne spláchnite. Nehádžte do toalety niekoľko hrudiek naraz! Zvyšky mačacej toalety nie je vhodné likvidovať v domácej toalete, ale cez kompostovací kôš, kôš na organický odpad alebo kôš na zvyškový odpad. Dodržujte pritom miestne predpisy.

Prírodná podstielka pre mačky z biologicky rozložiteľných rastlinných vlákien, vysoká absorpčná schopnosť, viaže nepríjemné pachy, pre dlhotrvajúcu čistotu, mäkká a prakticky bezprašná, vyrobená z udržateľných surovín

Podstielka Biokat's Natural Care, 8 l

Podstielka Biokat’s Natural Care
8 l

Podstielka Cat’s Best Original je prvá podstielka pre mačky, ktorá v sebe kombinuje prírodu a modernú technológiu. Technologicky rafinované aktívne drevené vlákna okamžite absorbujú kvapaliny a pachy a uzavrú ich hlboko vnútri. A to všetko prírodnou cestou, bez chemických prísad. Cat’s Best Original tak môžete ponechať v mačacej toalete omnoho dlhšie, až 7 týždňov. Obmedzí sa tak čas a práca spojená s čistením a znovu naplnením toalety, a samozrejme sa znižujú náklady.

Cat’s Best používa iba druhotné drevené suroviny s certifikáciou PEFC z drevospracujúceho priemyslu – nerežeme stromy! Cat’s Best je nová generácia udržateľného steliva pre mačky, ktorého jedinečné vlastnosti vychádzajú z technologického know-how nemeckého lídra v technológii rastlinných vlákien. Je vyrobené z obnoviteľných a certifikovaných surovín, je plne biologicky rozložiteľné. Pomáhame životnému prostrediu a zabezpečujeme čistotu mačkám a ľuďom. Vďaka tomu patrí Cat’s Best k svetovo najobľúbenejším stelivám pre mačky vyrobených z rastlinných vlákien. Cat´s Best Original v prehľade: Hrudkujúce stelivo Vyrobené z technologicky rafinovaných aktívnych drevených vlákien Prírodné a bez chemických prísad Silný pohlcovač zápachu: absorbuje 7krát vyššie množstvo kvapaliny než je jeho hmotnosť Efektívne a ekonomické: 4,5 kg / 10 l vrece vydrží až 7 týždňov 100% biologicky rozložiteľný a kompostovateľný: jednotlivé hrudky môžu byť likvidované priamo vhodením do toalety, do biokontejneru alebo na kompost (rešpektujte prosím miestne predpisy o odpadoch) Udržateľné a vyrobené z PEFC certifikovaných druhotných drevených surovín Nízka prašnosť Šetrné k labkám aj parketám Jednoduchá preprava – až o 50% ľahšie ako minerálne stelivo Tipy pre užívanie: Pri likvidácii v toalete nasypať do toalety iba primerané množstvo hrudiek!

V toalete likvidujte iba jednotlivé znečistené hrudky. Jednotlivé znečistené hrudky vhoďte do toalety a nechajte ich krátko namočené. Potom ich spláchnite dostatočným množstvom vody. Až potom umiestnite ďalší kus hrudiek do toalety. Do záchodu nikdy nevhadzujte väčšie množstvo hrudiek súčasne. Voda musí byť schopná odpad rozptýliť, rozpustiť a častice následne spláchnuť – všetko funguje veľmi jednoducho, čisto a hygienicky. Likvidácia v toalete nie je vhodná pri výmene väčšieho množstva alebo všetkých podstielok – v tomto prípade podstielku zlikvidujte podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu (bio kontajner, prípadne kompost či komunálny odpad). S

päť na prehľad podstielok Cat’s Best. Podstielka z technologicky rafinovaných aktívnych drevených vlákien, prírodná, vysoká savosť, šetrná k labkám,efektívne viaže zápach,100% kompostovateľná a biologicky odbúrateľná, šetrné k labkám

Podstielka Cat's Best Original, 10 l

Podstielka Cat’s Best Original
10 l

Podstielka Cat’s Best Original je prvá podstielka pre mačky, ktorá v sebe kombinuje prírodu a modernú technológiu. Technologicky rafinované aktívne drevené vlákna okamžite absorbujú kvapaliny a pachy a uzavrú ich hlboko vnútri. A to všetko prírodnou cestou, bez chemických prísad. Cat’s Best Original tak môžete ponechať v mačacej toalete omnoho dlhšie, až 7 týždňov. Obmedzí sa tak čas a práca spojená s čistením a znovu naplnením toalety, a samozrejme sa znižujú náklady.

Udržateľné a vyrobené z PEFC certifikovaných druhotných drevených surovín Nízka prašnosť Šetrné k labkám aj parketám Jednoduchá preprava – až o 50% ľahšie ako minerálne stelivo Tipy pre užívanie: Pri likvidácii v toalete nasypať do toalety iba primerané množstvo hrudiek! V toalete likvidujte iba jednotlivé znečistené hrudky. Jednotlivé znečistené hrudky vhoďte do toalety a nechajte ich krátko namočené. Potom ich spláchnite dostatočným množstvom vody. Až potom umiestnite ďalší kus hrudiek do toalety. Do záchodu nikdy nevhadzujte väčšie množstvo hrudiek súčasne. Voda musí byť schopná odpad rozptýliť, rozpustiť a častice následne spláchnuť – všetko funguje veľmi jednoducho, čisto a hygienicky.

Likvidácia v toalete nie je vhodná pri výmene väčšieho množstva alebo všetkých podstielok – v tomto prípade podstielku zlikvidujte podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu (bio kontajner, prípadne kompost či komunálny odpad). Späť na prehľad podstielok Cat’s Best.Podstielka z technologicky rafinovaných aktívnych drevených vlákien, prírodná, vysoká savosť, šetrná k labkám,efektívne viaže zápach,100% kompostovateľná a biologicky odbúrateľná, šetrné k labkám

Podstielka Cat's Best Original, 20 l

Podstielka Cat’s Best Original
20 l