Obľúbená silikátová podstielka Tigerino Crystals je bezprašná, mimoriadne savá a úsporná. Podstielka dokáže absorbovať takmer rovnaké množstvo tekutiny, ako je jej hmotnosť. Moč, zápach a baktérie sú absorbované v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka nespočetným mikropórom Tigerino Crystals okamžite absorbuje vlhkosť, udržiava podstielku suchú a zabraňuje množeniu baktérií. S jemnou vôňou detského púdru. Tigerino Crystals silikátová podstielka s vôňou detského púdru:

Bezprašná silikátová podstielka pre mačky Mimoriadne savá, ľahká a úsporná Zabraňuje zápachu skôr, ako vznikne Zabraňuje rastu baktérií S jemnou vôňou detského púdru Jednoduché použitie Naša najobľúbenejšia značka podstielky pre mačkyHrudkujúca silikátová podstielka pre mačky je bezprašná, mimoriadne savá, ľahká a úsporná. Zastavuje nepríjemný zápach skôr, ako vznikne, a zabraňuje množeniu baktérií. S jemnou vôňou detského púdru.

Tigerino Crystals silikátová podstielka s vôňou detského púdru, 5 l

Tigerino Crystals silikátová podstielka s vôňou detského púdru
5 l

Tigerino Crystals XL-Grain Sensitive je ideálna pre dlhosrsté mačky citlivé na zápach. Hrubšie zrná zabraňujú zachytávaniu podstielky v srsti a labkách a minimalizujú vynášanie podstielky na labkách mimo toalety. Silikátová podstielka je bezprašná, mimoriadne savá a úsporná. Tigerino Crystals XL-Grain Sensitive má nespočetné množstvo mikropórov, ktoré v priebehu niekoľkých sekúnd absorbujú moč, pachy a baktérie. Vďaka tomu zostáva podstielka nielen suchá, ale aj hygienicky svieža. Bez parfumácie. Tigerino Crystals XL-Grain Sensitive podstielka – stručný prehľad: Hrubozrnná silikátová podstielka bez vône pre mačky citlivé na zápach Hrubé zrno – ideálne pre dlhosrsté mačky Mimoriadne savá ľahká a úsporná Zabraňuje vzniku zápachu skôr, ako vznikne Zabraňuje rastu baktérií Bezprašná Naša najobľúbenejšia značka podstielky pre mačkySilikátová podstielka pre dlhosrsté mačky bez vône je hrubozrnná a menej sa zachytáva v srsti. Príjemne bezprašná, mimoriadne savá a úsporná. Potláča zápach a množenie baktérií.

Tigerino Crystals XL-Grain Sensitive podstielka, bez vône, 6 x 5 l

Tigerino Crystals XL-Grain Sensitive podstielka
bez vône
6 x 5 l

Podstielka Tigerino Nuggies Sensitive bez parfumácie pozostáva zo 100% čistého prírodného ílu a je obzvlášť jemná a málo prašná. Podstielka bez parfumov je ideálna pre mačky citlivé na pachy a je obzvlášť hygienická. Výhody podstielky Tigerino z prírodného ílu – stručný prehľad: Bez parfumácie, obzvlášť vhodná pre mačky citlivé na pachy Podstielka zo 100% prírodného ílu – bez chemických prísad Tvorí hrudky okamžite Extrémne vysoká nasiakavosť: 4-krát efektívnejšia ako bežná podstielka Viazanie zápachu: na extra dlhú dobu Jemná zrnitosť, nízka prašnosť Made in Germany

Rýchla tvorba malých hrudiek udržiava zvyšnú podstielku v suchu, pravidelné odstraňovanie pomocou lopatky udržuje podstielku hygienicky čistú. Tipy a poznámky: Ideálne je umiestniť mačaciu toaletu na teplé miesto s nízkou vlhkosťou. Rýchla tvorba hrudiek udržuje zvyšnú podstielku v suchu. Pravidelné odstraňovanie hrudiek pomocou lopatky udržuje podstielku hygienicky čistú. Ak má Vaša mačka ťažkosti s navyknutím si na nové stelivo, čo sa stáva zriedka, môžete zmiešať prvé balenie Tigerino s predchádzajúcou podstielkou (môže to ovplyvniť účinnost steliva).

Použitie: 1. Vyčistenú mačaciu toaletu naplňte do výšky približne 7 cm hrudkujúcou podstielkou Tigerino. 2. Aspoň 1x denne odstraňte vzniknuté hrudky a výkaly. Ak je to potrebné, doplňte požadované množstvo steliva. 3. Mačaciu toaletu čistite aspoň 1x mesačne. 4. Použitú podstielku odstraňte do bežného komunálneho odpadu alebo v súlade s miestnymi predpismi. Nikdy nevyhadzujte podstileku do toalety! Nový vzhľad, osvedčená kvalita! V súčasnosti pre vás upravujeme dizajn Tigerino.

Preto si môžete počas prechodnej fázy zaobstarať podstielku Tigerino v starom aj novom dizajne.Novinka: Tigerino Nuggies Sensitive bez parfumov – stelivo vhodné pre mačky citlivé na pachy. Vyrobené zo 100% prírodného ílu „Made in Germany“, dobrá tvorba hrudiek a dlhotrvajúce viazanie zápachu.

Tigerino Nuggies podstielka pre mačky, Sensitive , 2 x 14 l

Tigerino Nuggies podstielka pre mačky
Sensitive
2 x 14 l