Hrudkujúce stelivo Tigerino Canada Style presvedčí svojou extrémne rýchlou tvorbou hrudiek! Vďaka obzvlášť vysokej absorpčnej schopnosti je táto podstielka oveľa efektívnejšia než bežná hrudkujúca podstielka. Podstielka je tiež mimoriadne jemnozrnná a má veľmi nízky obsah prachu. Tigerino Canada Style pozostáva z čisto prírodného ílu a neobsahuje žiadne chemické látky. Podstielka navyše spoľahlivo pohlcuje nepríjemné pachy, má jemnú vôňu detského púdru – vonia rovnako dobre vám i vašej mačke! Hrudkujúca podstielka Tigerino Canada Style v prehľade: Vysoká absorpčná schopnosť Podstielka pre mačky Tigerino vyrobená z prírodného ílu sa vyznačuje mimoriadnou absorpčnou schopnosťou. Vďaka tomu je používanie podstielky veľmi úsporné.

Rýchla tvorba hrudiek Hrudkujúca podstielka Tigerino sa okamžite a obzvlášť silno zhlukuje. Vytvorené hrudky sa dajú veľmi ľahko odstrániť. Vanilka – pre jemnú a hrejivú vôňu Obzvlášť jemné granuly prírodného ílu s extrémne vysokou úžitkovosťou Oveľa efektívnejšia než bežná podstielka vďaka mimoriadne vysokej absorpčnej schopnosti Hrudkuje okamžite a veľmi silno Veľmi nízka prašnosť Nový vzhľad, osvedčená kvalita! V súčasnosti pre vás upravujeme dizajn Tigerino. Preto si môžete počas prechodnej fázy zaobstarať podstielku Tigerino v starom aj novom dizajne.Jemné hrudkujúce stelivo, extrémne efektívne a obzvlášť málo prašné, ultra hrudkujúce, vyrobené z čistého prírodného granulovaného ílu s jemnou vanilkovou vôňou.

Podstielka Tigerino Canada Style / Premium s vanilkovou vôňou, 12 kg

Podstielka Tigerino Canada Style / Premium s vanilkovou vôňou

K dispozícii len na krátky čas: Obľúbená podstielka pre mačky Tigerino Premium s vôňou čerešňových kvetov prináša leto do podstielky vašej mačky. Hrudkujúce stelivo z prírodného ílu je mimoriadne úsporné a vysoko absorpčné. Okamžite sa zhlukuje, je veľmi jemné a zároveň nízko prašné a rýchlo pohlcuje pachy. Pevné hrudky Tigerino Premium sa dajú z podstielky hygienicky a bezpečne odstrániť. Ako prírodný produkt hrudkujúca podstielka neobsahuje chemické prísady. K dispozícii v mnohých variantoch.

Podstielka Tigerino Premium s vôňou čerešňových kvetov – stručný prehľad: Hrudkujúca podstielka z prírodného ílu: mimoriadne úsporný prírodný produkt s veľmi vysokou absorpčnou schopnosťou Príjemne jemná podstielka pre mačky, ktorá ulahodí labkám Hrudkuje okamžite a vytvára silné hrudky Rýchla a dlhotrvajúca kontrola zápachu Obzvlášť nízky obsah prachu Bez akýchkoľvek chemických prísad S letnou vôňou čerešňových kvetov z prírodných olejov Naša najobľúbenejšia značka podstielky pre mačky Tigerino Premium je prírodný produkt. Z tohto dôvodu sa môže veľkosť a farba zrna líšiť. To však nemá žiadny vplyv na vysokú a overenú kvalitu. Upozorňujeme, že táto ponuka platí len pre produkt číslo 626264.Na krátky čas opäť v ponuke: úsporná hrudkujúca podstielka: jemnozrnná, vysoko absorpčná a hrudkujúca, účinne viaže pachy. Veľmi nízkoprašná a bez chemických prísad – s letnou vôňou čerešňových kvetov.

Podstielka Tigerino Premium s vôňou čerešňových kvetov, 2 x 12 kg

Podstielka Tigerino Premium s vôňou čerešňových kvetov
2 x 12 kg

Táto hrudkujúca podstielka z USA pre mačky, vyrobená z celých kukuričných zŕn, je 100% ekologická. World’s Best Cat Litter Extra Strength je výsledkom ankety u zákazníkov, ktorí požadovali ešte viac hrudkujúcu a zápach pohlcujúcu podstielku. Pridaná prírodná látka efektívne viaže zápach i od viacerých mačiek. Toto stelivo tvoria malé, veľmi pevné hrudky, ktoré môžu byť likvidované veľmi jednoducho vhodením do toalety. Vo vode sa totiž kompletne rozpustia. Hrudky môžu byť odstránené, ako u každej inej podstielky, pomocou lopatky. Vaša mačka bude obzvlášť mäkkú štruktúru tejto podstielky milovať! Jemné zrnká sú na dotyk veľmi príjemné a Vaša mačka sa v nich bude rada prehrabávať. Táto World’s Best podstielka neobsahuje žiadne chemické prísady ani žiadny parfum.

I napriek tomu, alebo práve preto, je dlhotrvajúca sviežosť zaručená. Táto hrudkujúca podstielka je na 99 % bezprašná. Všetky vlastnosti World’s Best Cat Litter Extra Strength steliva v prehľade: Biologicky odbúrateľné Vyrobené z prírodných, obnoviteľných zdrojov Bez chemických prísad Silne hrudkujúce Vysoko úsporné 99 % bezprašné Bez zápachu Maximálne pohltenie zápachu Možná likvidácia vhodením do toalety Dobrá znášanlivosť Príjemné pre citlivé labky Bezpečné pre mačky a mačiatka, i v prípade požitia Vhodné i pre alergické mačkyExtra silne hrudkujúce stelivo pre mačky, 100% prírodné, vyrobené z celých kukuričných zŕn, biologicky odbúrateľné, vhodná likvidácia – vhodením do toalety

Podstielka World's Best Cat Litter Extra Strength, 12,7 kg

Podstielka World’s Best Cat Litter Extra Strength
12,7 kg