Hrudkujúce stelivo Tigerino Canada Style presvedčí svojou extrémne rýchlou tvorbou hrudiek! Vďaka obzvlášť vysokej absorpčnej schopnosti je táto podstielka oveľa efektívnejšia než bežná hrudkujúca podstielka. Podstielka je tiež mimoriadne jemnozrnná a má veľmi nízky obsah prachu. Tigerino Canada Style pozostáva z čisto prírodného ílu a neobsahuje žiadne chemické látky. Podstielka navyše spoľahlivo pohlcuje nepríjemné pachy, má jemnú vôňu detského púdru – vonia rovnako dobre vám i vašej mačke! Hrudkujúca podstielka Tigerino Canada Style v prehľade: Vysoká absorpčná schopnosť Podstielka pre mačky Tigerino vyrobená z prírodného ílu sa vyznačuje mimoriadnou absorpčnou schopnosťou. Vďaka tomu je používanie podstielky veľmi úsporné. Rýchla tvorba hrudiek Hrudkujúca podstielka Tigerino sa okamžite a obzvlášť silno zhlukuje.

Vytvorené hrudky sa dajú veľmi ľahko odstrániť. Vôňa citrónovej trávy – pre príjemnú a sviežu vôňu Obzvlášť jemné granuly prírodného ílu s extrémne vysokou úžitkovosťou Oveľa efektívnejšia než bežná podstielka vďaka mimoriadne vysokej absorpčnej schopnosti Hrudkuje okamžite a veľmi silno Veľmi nízka prašnosťKvalitné kanadské hrudkujúce stelivo z jemného prírodného granulovaného ílu: silne hrudkujúce, bezprašné, a úsporné. S vôňou citrónovej trávy!

Tigerino Canada Style podstielka s vôňou citrónovej trávy, 12 kg

Tigerino Canada Style podstielka s vôňou citrónovej trávy

Obľúbená silikátová podstielka pre mačky Tigerino Crystals v modrej a ružovej farbe je bezprašná, mimoriadne savá a úsporná. Podstielka bez vône je mimoriadne vhodná aj pre mačky citlivé na zápach. Jedinečný farebný dizajn premení mačaciu toaletu na dekoratívny prvok. Podstielka je zafarbená modrým/ružovým potravinárskym farbivom, a preto je pre vašu mačku bezpečná.

Silikátová podstielka dokáže absorbovať takmer rovnaké množstvo tekutiny, ako je jej hmotnosť. Nespočetné mikropóry absorbujú moč, zápach a baktérie v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka tomu zostáva podstielka nielen suchá, ale aj hygienicky svieža. Bez parfumácie. Vlastnosti podstielky Tigerino Crystals farebná podstielka Sensitive – prehľad: Silikátová, bezprašná podstielka bez vône pre mačky citlivé na zápach Dekoratívne zafarbené modrou alebo ružovou potravinárskou farbou Mimoriadne savá, ľahká a úsporná Zabraňuje vzniku zápachu skôr, ako vznikne Zabraňuje rastu baktérií Jednoduché používanie Naša najobľúbenejšia značka podstielky pre mačkyModrá alebo ružová silikátová podstielka pre mačky citlivé na zápach je bezprašná, vysoko absorpčná a úsporná. Zabraňuje vzniku zápachu, potláča množenie baktérií, a tým podporuje hygienu. Bez parfumácie.

Tigerino Crystals farebná podstielka Sensitive, bez vône, modrá 5 l

Tigerino Crystals farebná podstielka Sensitive
bez vône
modrá 5 l

Obľúbená silikátová podstielka pre mačky Tigerino Crystals v modrej a ružovej farbe je bezprašná, mimoriadne savá a úsporná. Podstielka bez vône je mimoriadne vhodná aj pre mačky citlivé na zápach. Jedinečný farebný dizajn premení mačaciu toaletu na dekoratívny prvok. Podstielka je zafarbená modrým/ružovým potravinárskym farbivom, a preto je pre vašu mačku bezpečná. Silikátová podstielka dokáže absorbovať takmer rovnaké množstvo tekutiny, ako je jej hmotnosť. Nespočetné mikropóry absorbujú moč, zápach a baktérie v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka tomu zostáva podstielka nielen suchá, ale aj hygienicky svieža. Bez parfumácie.

Vlastnosti podstielky Tigerino Crystals farebná podstielka Sensitive – prehľad: Silikátová, bezprašná podstielka bez vône pre mačky citlivé na zápach Dekoratívne zafarbené modrou alebo ružovou potravinárskou farbou Mimoriadne savá, ľahká a úsporná Zabraňuje vzniku zápachu skôr, ako vznikne Zabraňuje rastu baktérií Jednoduché používanie Naša najobľúbenejšia značka podstielky pre mačkyModrá alebo ružová silikátová podstielka pre mačky citlivé na zápach je bezprašná, vysoko absorpčná a úsporná. Zabraňuje vzniku zápachu, potláča množenie baktérií, a tým podporuje hygienu. Bez parfumácie.

Tigerino Crystals farebná podstielka Sensitive, bez vône, ružová 3 x 5 l

Tigerino Crystals farebná podstielka Sensitive
bez vône
ružová 3 x 5 l