Cat’s Best Smart Pellets podstielka je vhodná pre dlhosrsté mačky, pretože pelety sa neprichycujú na srsť. Cat’s Best Nature Gold je hrudkujúcim stelivom a skladá sa zo 100% z prírodných drevených vlákien, je biologicky odbúrateľná a kompostovateľná. Vďaka technológii aktívnych drevných vlákien viažucich pachy je možné dlhodobo viazať pachy a vlhkosť. Pelety Cat’s Best Smart tvoria obzvlášť mäkké hrudky. Tie uprednostňujú najmä mačky, ktoré odmietajú chodiť na toaletu, keď sa v nej vyskytujú veľké hrudky. Mäkké hrudky sa dajú ľahko odstrániť. Zvyšná podstielka môže zostať v podstielke dlhšie.

Preto je podstielka pre mačky úžitkovejšia ako iné podstielky. Základná náplň podstielky vydrží až 7 týždňov. Pelety Cat’s Best Smart najlepšie fungujú, ak pevné výkaly a hrudky, ktoré sa tvoria po pravidelnej návšteve toalety, jednoducho vyhodíte do organického odpadu alebo do domácej toalety. Cat’s Best používa na svoju výrobu iba druhotné suroviny z drevospracujúceho priemyslu s certifikátom PEFC – v súlade s prírodou – žiadny strom nie je vyrúbaný!

Podstielka Cat’s Best Smart Pellets v prehľade: Mäkké hrudkujúce stelivo pre mačky vo forme peliet Neprichytáva sa, ideálna pre dlhosrsté mačky vďaka hladkému povrchu peliet, znižuje vynášanie podstielky 100% prírodné aktívne drevené vlákna: ako všade v prírode Veľmi dobre viaže pachy, má prírodnú vôňu: bez umelých prísad. Absorbuje až 7-násobok objemu podstielky: prvotriedna savosť pre suché labky a optimálne viazanie pachu a vlhkosti Veľmi úsporná: základná náplň vydrží až 7 týždňov, úspornejšia ako bežná podstielka pre mačky 100 % biologicky rozložiteľná a kompostovateľná: jednotlivé hrudky možno vyhodiť priamo do domácej toalety alebo do koša na bio odpad Udržateľná a certifikovaná PEFC: drevené vlákna sú vyrobené z druhotných surovín, žiadne stromy nie sú vyrúbané

Nízka prašnosť a jemnosť k labkám Ľahšie prenášanie: až o 40 % ľahšia ako minerálna podstielka Na rýchle a jednoduché čistenie podstielky je obzvlášť vhodná lopatka Catit vďaka veľkým otvorom. Pokyny na likvidáciu: Do toalety vhadzujte vždy len jednotlivé hrudky odpadu, nechajte ich nejaký čas rozpustiť a potom dobre spláchnite. Až keď sa hrudky spláchli, môžete do toalety vyhodiť ďalšie. Hrudky je jednoduchšie vopred rozdrviť lopatkou na podstielku.

Domáca toaleta nie je vhodná na likvidáciu a vyprázdňovanie použitej náplne mačacej toalety. Dodržiavajte miestne predpisy o likvidácii odpadu na bio odpad, do kompostu alebo komunálneho odpadu. Späť na Cats Best stelivo.Mäkké hrudkujúce a nepriľnavé pelety, znižujú vynášanie podstielky, plne biologicky rozložiteľné a kompostovateľné, superabsorpčné, veľmi efektívne, s technológiou vlákien viažucich zápach.

Podstielka Cat's Best Smart Pellets, 10 l

Podstielka Cat’s Best Smart Pellets
10 l

Cat’s Best Smart Pellets podstielka je vhodná pre dlhosrsté mačky, pretože pelety sa neprichycujú na srsť. Cat’s Best Nature Gold je hrudkujúcim stelivom a skladá sa zo 100% z prírodných drevených vlákien, je biologicky odbúrateľná a kompostovateľná. Vďaka technológii aktívnych drevných vlákien viažucich pachy je možné dlhodobo viazať pachy a vlhkosť. Pelety Cat’s Best Smart tvoria obzvlášť mäkké hrudky. Tie uprednostňujú najmä mačky, ktoré odmietajú chodiť na toaletu, keď sa v nej vyskytujú veľké hrudky. Mäkké hrudky sa dajú ľahko odstrániť. Zvyšná podstielka môže zostať v podstielke dlhšie. Preto je podstielka pre mačky úžitkovejšia ako iné podstielky. Základná náplň podstielky vydrží až 7 týždňov.

Nízka prašnosť a jemnosť k labkám Ľahšie prenášanie: až o 40 % ľahšia ako minerálna podstielka Na rýchle a jednoduché čistenie podstielky je obzvlášť vhodná lopatka Catit vďaka veľkým otvorom. Pokyny na likvidáciu: Do toalety vhadzujte vždy len jednotlivé hrudky odpadu, nechajte ich nejaký čas rozpustiť a potom dobre spláchnite. Až keď sa hrudky spláchli, môžete do toalety vyhodiť ďalšie. Hrudky je jednoduchšie vopred rozdrviť lopatkou na podstielku. Domáca toaleta nie je vhodná na likvidáciu a vyprázdňovanie použitej náplne mačacej toalety. Dodržiavajte miestne predpisy o likvidácii odpadu na bio odpad, do kompostu alebo komunálneho odpadu. Späť na Cats Best stelivo.Mäkké hrudkujúce a nepriľnavé pelety, znižujú vynášanie podstielky, plne biologicky rozložiteľné a kompostovateľné, superabsorpčné, veľmi efektívne, s technológiou vlákien viažucich zápach.

Podstielka Cat's Best Smart Pellets, 20 l

Podstielka Cat’s Best Smart Pellets
20 l

Podstielka Golden Grey Master z jemného bentonitu je u majiteľov mačiek veľmi obľúbená. Všetky výhody podstielky Golden Grey Master v prehľade: bentonit (zrná: 0,5 – max. 2,0 mm) so silikátom – pre ešte lepšiu absorpciu zápachu s vôňou detského púdru hrudkujúce stelivo 350% savosť bezprašné Íl, ktorý je pre výrobu podstielky Golden Grey Master používaný, je čisto prírodný produkt, a preto je pre Vašu mačku celkom bezpečný! Vďaka veľkej schopnosti absorpcie (cca. 350% savosť) pohltí nepríjemné zápachy, a pritom prevonia svoje okolie ľahkou príjemnou vôňou detského púdru. Bezprašné stelivo pre mačky je silno hrudkujúce, takže sa na labky Vašej mačky nelepí, a prispieva tak k čistote Vášho domova.

Vďaka prídavku silikátu v Golden Grey Master je absorpcia zápachu ešte vyššia! Tým sa Golden Grey Master ideálne hodí pre nekastrovaných kocúrov, či do domácností s viacerými mačkami. A pretože je s Golden Grey Master potreba odstraňovať iba hrudky s močom, a nie celú podstielku mačacej toalety, je toto hrudkujúce stelivo úspornejšie a jeho použitie jednoduchšie než u bežného steliva. 14 kg Golden Grey Master zodpovedá zhruba 42,2 kg bežnej podstielky.

Trixie lopatka na trus Táto lopatka bola vyvinutá špeciálne pre extra jemné, hrudkujúce stelivo pre mačky. S ňou je čistenie toalety pre mačky jednoduchšie. Cez malé otvory v lopatke prepadáva neznečistené stelivo naspäť do toalety pre ďalšie použitie. Trixie lopatka na trus v prehľade: lopatka na trus s malými medzerami: ideálna pre veľmi jemné stelivo Pri čistení mriežkou prepadáva neznečistené stelivo späť, a tak môže byť znovu v toalete použité farba: šedá materiál: plast rozmery Celkový rozmer: D 28 x Š 10 x V 2,5 cm Rozmer lopatky: D 12,5 x Š 10 x V 2,5 cm Veľkosť medzery v mriežke: Š 0,3 x D 1,8 cm Ďalšie informácie k produktu nájdete tu: Lopatka TrixieGolden Grey Master je veľmi jemné hrudkujúce kanadské stelivo, z jemného bentonitu, so silikátom a vôňou detského púdru pre efektívnejšie pohlcovanie pachov. Obzvlášť jemné k mačacím labkám.

Podstielka Golden Grey Master, 14 kg

Podstielka Golden Grey Master
14 kg